- CIEPŁOMIERZE -


CIEPŁOMIERZ KOMPAKTOWY ELF
Precyzyjny i niezawodny ciepłomierz kompaktowy, wyposażony w wysokiej klasy licznik ciepła z przetwornikiem przepływu klasy 2 z elektronicznym odczytem obrotów wirnika, a także z archiwizacją wielu danych pomiarowych, charakteryzujący się nowoczesnym wzornictwem. Ciepłomierz przeznaczony jest do pomiaru zużycia energii cieplnej pobieranej z sieci cieplnych przez niewielkie obiekty mieszkalne lub biurowe. Czynnik grzewczy o temperaturze do 90°C (105°C) przy maksymalnym ciśnieniu roboczym do 16 bar (PN 16). Zabudowa w przewodach (rurociągach) poziomych (H) z liczydłem skierowanym ku górze lub przewodach pionowych (V).

CIEPŁOMIERZ CQM-III-K
Ciepłomierz kompaktowy z profesjonalnym przelicznikiem ciepła typu LQM-III z archiwizacją wielu danych pomiarowych, przeznaczony jest do pomiaru zużycia energii cieplnej pobieranej z sieci cieplnych przez niewielkie obiekty mieszkalne lub biurowe. Czynnik grzewczy o temperaturze do 90°C przy maksymalnym ciśnieniu roboczym do 16 bar (PN 16). Zabudowa w przewodach poziomych (H) z liczydłem skierowanym ku górze lub w przewodach pionowych (V) z liczydłem skierowanyn na bok.


Przelicznik elektroniczny LQM III
Profesjonalny przelicznik ciepła typu LQM-III z archiwizacją wielu danych pomiarowych, przeznaczony jest do pomiaru zużycia energii cieplnej pobieranej z sieci cieplnych przez niewielkie obiekty mieszkalne lub biurowe. Czynnik grzewczy o temperaturze do 90°C przy maksymalnym ciśnieniu roboczym do 16 bar (PN 16). Zabudowa w przewodach poziomych (H) z liczydłem skierowanym ku górze lub w przewodach pionowych (V) z liczydłem skierowanyn na bok.


Przelicznik elektroniczny LEC 5
Elektroniczny przelicznik do ciepłomierzy LEC5 przeznaczony jest do pomiaru i rozliczeń energii cieplnej oraz jako licznik chłodu w wodnych sieciach grzewczych, zarówno w obiektach przemysłowych jak i do rozliczeń z indywidualnymi odbiorcami ciepła. Opracowany został z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych.

KONTAKT:

  • ul. Podklasztorna 103A/1
  • 25-714 Kielce
  • NIP: 657-069-56-40

  • Tel:          41 362 20 20
  • Fax:         41 362 20 22
  • E-mail:   wyślij