- CIEPŁOMIERZE -


CIEPŁOMIERZ KOMPAKTOWY ELF
Precyzyjny i niezawodny ciepłomierz kompaktowy, wyposażony w wysokiej klasy licznik ciepła z przetwornikiem przepływu klasy 2 z elektronicznym odczytem obrotów wirnika, a także z archiwizacją wielu danych pomiarowych, charakteryzujący się nowoczesnym wzornictwem. Ciepłomierz przeznaczony jest do pomiaru zużycia energii cieplnej pobieranej z sieci cieplnych przez niewielkie obiekty mieszkalne lub biurowe. Czynnik grzewczy o temperaturze do 90°C (105°C) przy maksymalnym ciśnieniu roboczym do 16 bar (PN 16). Zabudowa w przewodach (rurociągach) poziomych (H) z liczydłem skierowanym ku górze lub przewodach pionowych (V).

więcej >

INVONIC H - Hybrydowy ultradźwiękowy licznik ciepła/chłodu (DN15-100)
Nowoczesny i precyzyjny licznik do pomiaru zużycia energii w instalacjach ogrzewania oraz chłodzenia* przeznaczony do obiektów mieszkalnych, biurowych i przemysłowych. Zastosowany w urządzeniu ultradźwiękowy przetwornik przepływu z mosiężnym korpusem gwarantuje wysoką dokładność, dynamikę i stabilność pomiaru niezależnie od pozycji montażu (poziomej/pionowej) oraz zapewnia niewrażliwość urządzenia na oddziaływanie pola magnetycznego. Moduły komunikacyjne umożliwiają zdalny odczyt informacji z licznika, zarówno przewodowo (M-Bus, Modbus RTU, BACnet MS/ TP, wyjścia impulsowe/analogowe), jak i bezprzewodowo (Wire less M-Bus 868 MHz), dzięki czemu INVONIC H może współpracować z różnymi systemami odczytu danych i automatyki budynkowej.


FAUN - Przelicznik elektroniczny do liczników ciepła i chłodu
Niezawodny, wysokiej klasy przelicznik ciepła, przeznaczonym do pomiaru energii w instalacjach ogrzewania i chłodzenia, w których czynnikiem grzewczym/chłodzącym jest woda. Jego bogate możliwości komunikacyjne pozwalają na łatwy i bezbłędny odczyt oraz transfer danych pomiarowych. Doskonale sprawdza się w węzłach cieplnych, budynkach mieszkalnych i użytkowych, obiektach przemysłowych itp.
W zależności od wykonania oraz konfiguracji przelicznik może pracować jako:
- ciepłomierz do instalacji ogrzewania
- ciepłomierz do instalacji chłodzenia
- ciepłomierz do instalacji ogrzewania i chłodzenia w jednym obiegu


KONTAKT:

  • ul. Podklasztorna 103A/1
  • 25-714 Kielce
  • NIP: 657-069-56-40

  • Tel:          41 362 20 20
  • Fax:         41 362 20 22
  • E-mail:   wyślij