- PODZIELNIKI CIEPŁA -


CERIS
Podzielnik kosztów ogrzewania CERIS jest urządzeniem elektronicznym zbudowanym w oparciu o wydajny ośmiobitowy mikrokontroler najnowszej generacji. Odczyt temperatur dokonywany jest za pomocą dwóch czujników temperatury typu NTC o dokładności swojej charakterystyki na poziomie 1%. Podzielnik rejestruje różnicę temperatury powierzchni grzejnika i pomieszczenia w jednostce czasu. Algorytm obliczeniowy wyznacza zużycie energii cieplnej na podstawie rejestrowanej różnicy temperatur grzejnika i pomieszczenia w jednostce czasu oraz parametrów samego grzejnika. System rozliczeń, ściśle związany z konstrukcją urządzenia, dokonuje podziału kosztów ogrzewania budynku na poszczególnych użytkowników lokali.

więcej >

E-ITN 30.x
Najnowszej generacji podzielnik kosztów zużycia ciepła z bezprzewodowym systemem transmisji danych, stosowany w poziomych lub pionowych systemach grzewczych z jedną rurą lub z dwoma rurami ze średnią minimalną projektową temperaturą nośnika ciepła większą bądź równą 35°C i maksymalną mniejszą bądź równą 90°C. Dzięki wbudowanemu nadajnikowi radiowemu przy odczycie zmierzonych wartości nie jest konieczna obecność właściciela mieszkania i osoby obce nie muszą wchodzić do pomieszczenia. Montaż czujnika polega wyłącznie na montażu na grzejniku płytki podstawy, wykonanej ze stopu aluminium, bez używania dodatkowych materiałów montażowych.

więcej >

HydroClima RFM
Dwuczujnikowy podzielnik kosztów ogrzewania wyposażony moduł komunikacji radiowej Wireless M-BUS. Żywotność baterii wynosi 15 lat. Zapewnia m.in. rejestrację średniej temperatury otoczenia oraz rejestrację przedziałów temperatur grzejnika i otoczenia w 4 różnych zakresach. Przystosowany jest do montażu na wszystkich rodzajach grzejników. Podzielnik mierzy temperaturę powierzchni grzejnika oraz oblicza temperaturę otoczenia przy użyciu dwóch precyzyjnych czujników. Każdy podzielnik wyposażony jest zarówno w moduł radiowy, jak i złącze optyczne. Oba rozwiązania pozwalają na komfortowy, elektroniczny odczyt danych, co skraca czas rozliczenia i obniża jego koszty.

KONTAKT:

  • ul. Podklasztorna 103A/1
  • 25-714 Kielce
  • NIP: 657-069-56-40

  • Tel:          41 362 20 20
  • Fax:         41 362 20 22
  • E-mail:   wyślij