- WODOMIERZE -


Wodomierze Ultradźwiękowe

WODOMIERZ ULTRADŹWIĘKOWY - ULTRIMIS W
Wodomierze ultradźwiękowe Ultrimis to nowoczesne urządzenia pomiarowe, w których zastosowano szereg opatentowanych rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych, w tym unikalną metodę pomiaru ultradźwiękowego W-Sonic Technology. Wodomierze ultradźwiękowe zaprojektowano i wykonano zgodnie z najwyższymi standardami jakości, a wszystkie zastosowane materiały mające kontakt z wodą pozbawione są metali ciężkich (korpus kompozytowy). Wodomierze w standardowym wykonaniu są całkowicie wodoodporne i posiadają stopień ochrony IP68. Ze względu na konstrukcję komory pomiarowej są odporne na uderzenia hydrodynamiczne. Są to prawdopodobnie najmniejsze i najlżejsze wodomierze ultradźwiękowe na rynku.

więcej >


Wodomierze JS SMART+

WODOMIERZE SKRZYDEŁKOWE - JS SMART+
Smart+ jest jednostrumieniowym, suchobieżnym wodomierzem przeznaczonym do pomiaru przepływu i ilości dostarczanej wody zimnej o temperaturze do 30°C lub wody ciepłej o temperaturze do 90°C. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym przystosowany jest do montażu nakładki radiowej umożliwiającej zdalny odczyt jego wskazań, a zarazem najlepiej zabezpieczonym wodomierzem suchobieżnym przed działaniem silnego pola magnetycznego. Konstrukcja wodomierza daje możliwość jego zamontowania w instalacjach wodociągowych zarówno w pozycji poziomej z liczydłem skierowanym ku górze (H), jak i w pozycji pionowej z liczydłem skierowanym na bok (V).Dzięki zastosowaniu obrotowego liczydła umożliwiającego łatwy odczyt wskazań bezpośrednio z tarczy wodomierza.

więcej >


Wodomierze JS SMART C+

WODOMIERZE SKRZYDEŁKOWE - JS SMART C+
Smart C+ jest to jednostrumieniowy, suchobieżny wodomierz przeznaczony do precyzyjnego pomiaru zużycia dostarczanej wody. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, wodomierz przystosowany jest do montażu nakładki radiowej umożliwiającej zdalny odczyt wskazań. Jest najlepiej zabezpieczonym wodomierzem suchobieżnym przed działaniem silnego pola magnetycznego. Wodomierz wykonany jest w oparciu o Dyrektywę MID w zakresie pomiarowym odpowiadającym wartości R=160 (dawna klasa metrologiczna C).

więcej >


Wodomierze JS MASTER+

WODOMIERZE SKRZYDEŁKOWE - JS MASTER+
JS MASTER + to wodomierze przeznaczone do pomiaru przepływu i objętości wody o temperaturze do 30°C lub 50°C lub wody gorącej o temperaturze do 130°C przez instalację zamkniętą o pełnym przepływie strumienia, przy maksymalnym ciśnieniu roboczym do 16 bar (PN16). Zabudowa w przewodach (rurociągach) poziomych z liczydłem skierowanym ku górze (H) oraz pionowych lub poziomych z liczydłem skierowanym w bok (V). Wodomierze JS Master+ wyposażone w nadajnik impulsowy (JS-NK) lub przystosowane do montażu nadajnika (JS-NKP) w standardzie występują z liczydłem pięciobębenkowym (IP65), z korpusem mosiężnym, z zabezpieczeniem antymagnetycznym. Wodomierze przystosowane są do pracy w systemach zdalnego przekazywania danych (AMR).

więcej >


Wodomierze JS MASTER C+

WODOMIERZE SKRZYDEŁKOWE - JS MASTER C+
JS MASTER C+ to wodomierze przeznaczone do pomiaru przepływu i objętości wody o temperaturze do 30°C lub 50°C przez instalację zamkniętą o pełnym przepływie strumienia, przy maksymalnym ciśnieniu roboczym do 16 bar (PN16). Zabudowa w przewodach (rurociągach) poziomych z liczydłem skierowanym ku górze (H) oraz pionowych lub poziomych z liczydłem skierowanym w bok (V). Wodomierze JS Master C+ wyposażone w nadajnik impulsowy (JS-NK) lub przystosowane do montażu nadajnika (JS-NKP) w standardzie występują z liczydłem pięciobębenkowym (IP65), z korpusem mosiężnym z zabezpieczeniem antymagnetycznym. Wodomierze przystosowane są do pracy w systemach zdalnego przekazywania danych (AMR).

więcej >


Wodomierze śrubowe

WODOMIERZE ŚRUBOWE - MWN NUBIS | MWN-NKOP | MWN130 NUBIS | MWN130-NKP
MWN to wodomierze przeznaczone do pomiaru zużycia znacznych ilości zimnej wody o temperaturze do 30°C lub 50°C lub wody gorącej o temperaturze do 130°C, przy maksymalnym ciśnieniu roboczym do 16 bar (PN16). Zabudowa w przewodach (rurociągach) poziomych z liczydłem skierowanym ku górze (H), pionowych lub poziomych z liczydłem skierowanym w bok (V) lub skośnych (H/V). Wodomierze typu MWN w standardzie występują z liczydłem sześciobębenkowym (IP65, IP68 - w opcji) oraz z malowanym korpusem żeliwnym. Wodomierze przystosowane są do pracy w systemach zdalnego przekazywania danych (AMR). *) Wyposażenie wodomierzy w nadajnik NO lub przystosowanie wodomierzy do nadajnika NO dotyczy tylko wody zimnej.

więcej >

KONTAKT:

  • ul. Podklasztorna 103A/1
  • 25-714 Kielce
  • NIP: 657-069-56-40

  • Tel:          41 362 20 20
  • Fax:         41 362 20 22
  • E-mail:   wyślij
strzałka do góry